Hyperkonvergovaná infrastruktura

Pojem hyperkonvergence se v posledních letech přetavil v realitu s pevným místem na trhu moderní infrastruktury. Výhodou hyperkonvergované infrastruktury je možnost zavádět lokální IT řešení, která se v rychlosti rozšiřování a jednoduchosti správy vyrovnají veřejným cloudovým prostředím.

 

Zažité pravidelné 3 až 5leté investiční cykly jsou díky tomu zcela nabourány a podniky mohou přejít na ekonomický model cloudu – platit pouze za navyšování kapacit, které bude firma v daný moment skutečně využívat. S multicloudovým řešením Cisco HyperFlex dostanete výpočetní výkon, úložnou kapacitu i komunikační prostředí v uceleném funkčním celku s jednotnou správou. Nasaďte jej v řádu hodin, spravujte centrálně a rozšiřujte dle momentální potřeby.

Jak vám dokážeme pomoci

Pomůžeme vám s nasazením hyperkonvergované infrastruktury, která zjednoduší správu a ušetří čas i peníze. Aktuálně máme připravené democentrum HyperFlexu přímo v budově Dimension Data v Praze, které si můžete vyzkoušet. Předvedeme vám, jak může řešení fungovat v praxi. Pokud by vám ukázka nestačila, realizujeme přímo ve vašem prostředí Proof of Concept.

Chcete si vyzkoušet, jak funguje HyperFlex v praxi?

Vyplňte kontaktní údaje níže a my vám pošleme pozvánku na workshop, na kterém společně objevíme praktické výhody hyperkonvergované infrastruktury. 
Pokud pro vás tahle námi řízená hands-on zkušenost nebude dostatečná, zapůjčíme vám demo, případně rovnou s vámi a ve vašem prostředí realizujeme Proof of Concept.

  Napsali o nás

  Dimension Data poskytuje řešení datacenter s vizí

  Rozhovor o potenciálu hyperkonvergované insfrastruktury nejen v ČR.

   

  Jedna platforma, jediná správa

  Rozhovor se systémovým inženýrem Cisco o HyperFlexu.

   

  O Dimension Data

  Dimension Data využívá sílu technologií, aby pomáhala organizacím dosahovat mimořádných úspěchů v digitální éře. Společnost zaměstnává přes 30 000 vysoce kvalifikovaných pracovníků, kteří poskytují služby přímo ve 46 zemích a prostřednictvím partnerů v 68 zemích světa.

  Svým zákazníkům, mezi které patří 70% společností z žebříčku Fortune 100 a 60% společností z žebříčku Fortune 500, pomáhá získávat náskok před konkurencí prostřednictvím budování digitálních infrastruktur, hybridních cloud řešení, kanceláří budoucnosti a řešení pro kybernetickou bezpečnost.

  Pokud věříte, že dokážete cokoliv,
  jsme tady, abychom vám pomohli.

  Zůstaňme v kontaktu: LinkedIn Facebook Youtube Blog Oficiální stránky