Smart Licensing

Nová, přehledná a časově úsporná metoda licencování.

Smart Licensing je nový model licencování produktů Cisco. Smart licence postupně nahrazují dosavadní licence vázané na takzvané PAKs (Product Activation Key), je tedy nutné se na tuto změnu připravit.

Pro využívání Smart Licensing je nezbytné vlastnit speciální účet, takzvaný Smart Account. Jeho majitelem bude vaše firma. A váš pracovník v roli administrátora účtu bude udělovat přístupová práva. Licencování Cisco produktů je nyní plně ve vašich rukách.

Jak vám dokážeme pomoci

Pokud nemáte založen svůj Smart Account účet, můžeme jeho založení iniciovat u společnosti Cisco. Pokud máte zájem využít asistence Dimension Data, budeme od vás potřebovat následující údaje:

E-mail administrátora Smart Account, tedy zástupce vaší firmy. Doména v tomto e-mailu musí být shodná s „unikátní doménou“ (viz níže)

Název Smart Accountu vybírejte s ohledem na strukturu vaší společnosti, například podle množství poboček v jednotlivých zemích.

Unikátní doménu (domain identifier), která bude pevně spjata s vaším Smart Account, a podle které bude Smart Account dohledatelný v Cisco portálech.

Webex: Dimension Data & CiscoISmart Licensing pro Cisco Software

Neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím
e-mailové adresy

cz.smartaccount@dimensiondata.com

Získejte nový pohled

O Dimension Data

Dimension Data využívá sílu technologií, aby pomáhala organizacím dosahovat mimořádných úspěchů v digitální éře. Společnost zaměstnává přes 30 000 vysoce kvalifikovaných pracovníků, kteří poskytují služby přímo ve 46 zemích a prostřednictvím partnerů v 68 zemích světa.

Svým zákazníkům, mezi které patří 70% společností z žebříčku Fortune 100 a 60% společností z žebříčku Fortune 500, pomáhá získávat náskok před konkurencí prostřednictvím budování digitálních infrastruktur, hybridních cloud řešení, kanceláří budoucnosti a řešení pro kybernetickou bezpečnost.

Pokud věříte, že dokážete cokoliv,
jsme tady, abychom vám pomohli.

Zůstaňme v kontaktu: LinkedIn Facebook Youtube Blog Oficiální stránky